-2%
Сервер ARTLINE Business T36 (T36v16)
138 999 ₴
136 679 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54396682
Сервер ARTLINE Business T36 (T36v16)В наличии
138 999 ₴136 679 ₴
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA |
| Интерфейс подключения | SATA |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3-х днів|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Питание | 650W 80+ Gold |
| Жесткий диск | 2 x 2 ТБ HDD, 2x 500 ГБ SSD |
| Внешние порты | задні: 1 x кнопка ID з LED, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A), 1 x D-Sub, 1 x COM-порт, 2 x 1 GbE RJ-45, 1, передні: 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 2.0, Аудіо |
| Керування дисками | підтримка Raid 0, 1, 10 |
| Комплектация | сервер, технічний паспорт, кабель живлення, гарантійний талон |
| Контроллер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 (2 x 1 Гбіт/с + 1 x керування) |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 2 / 4 (модулі ОЗП) |
| Количество свободных PCI-Express слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 4 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 4 (для ОЗП) |
| Количество ядер | 12 |
| Кількість ядер одного процесора | 12 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 1 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | MC13-LE0 |
| Сетевой адаптер | 2 x Intel I210A (1 Гбіт/с) + 1 x Mgmt LAN |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 64 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2x 500 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 64 ГБ (DDR5-5200) |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | DDR5-5200 |
| Потужність БП, Вт | 650 80+ Gold |
| Процессор | дванадцятиядерний AMD Ryzen 9 7900X (4.7-5.6 ГГц) |
| Підтримувані ОС | немає |
| Разъемы | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Розміри, см | 46.7 x 18.5 x 44.5 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоты для дисков | 6 x 3.5" (LFF) |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 |
| Тип дискових систем | SSD + HDD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 non-ECC |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 |
| Тип слотів | 1 x PCI-E x16 (Gen5)|1 x PCI-E x4 (Gen4) |
| Тип шасси | Tower |
| Форм-фактор | Tower |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 |
| Частота, ГГц | 4.7 - 5.6 |
| Чипсет | AMD B650E |
Информация для заказа
- Цена: 136 679 ₴

