-2%

Сервер ARTLINE Business T34 (T34v38)
220 099 ₴
216 359 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54396662
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | LAN (RJ-45), SATA, USB |
| Интерфейс подключения | SATA |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантійний період 38 місяців, строк ремонту в СЦ не більше 3-х|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Питание | 650W 80+ Gold |
| Жесткий диск | 2 x 1 ТБ SSD Samsung, 2x 500 ГБ SSD Samsung |
| Внешние порты | 1 x COM-порт, 1 x D-Sub, 1 x кнопка ID з LED, 1x RJ-45 Mgmt LAN, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A), 2x 1 GbE RJ-45 LAN, 2x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Комплектация | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контроллер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 слоти (до 128 ГБ) |
| Количество свободных PCI-Express слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 4 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 4 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128GB |
| Материнська плата | MC13-LE0 |
| Сетевой адаптер | 2xIntel I210A + 1xMgmt LAN |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2 x 1000, 2x 500 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-3600 |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | DDR5-3600 |
| Потужність БП, Вт | 650 |
| Процессор | AMD Ryzen 7 7700X (8-ядерний, 4.5-5.4 ГГц) |
| Разъемы | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Розміри, см | 46.7 x 18.5 x 44.5 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоты для дисков | 6 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-3600 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5-3600 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Тип слотів | DIMM|PCI-E |
| Тип шасси | Tower |
| Форм-фактор | Tower |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-3600 |
| Частота, ГГц | 4.5-5.4 |
| Чипсет | AMD B650E |
Информация для заказа
- Цена: 216 359 ₴




