-2%

Сервер ARTLINE Business T34 (T34v35)
240 499 ₴
236 449 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54396632
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVMe, SATA |
| Интерфейс подключения | M.2, SATA |
| Вес (кг) | 12 |
| Питание | 650W 80+ Gold |
| Жесткий диск | 2 x 1 ТБ SSD Samsung, 2 x 4 ТБ HDD RE |
| Внешние порты | задні: 1 x кнопка ID з LED, 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x D-Sub (VGA), 1 x COM, 2 x RJ-45 (1 Гбіт/с), 1 x R, фронтальні: 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 2.0, Аудіороз'єми |
| Керування дисками | контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Комплектация | гарантійний талон, кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контроллер | IPMI 2.0 (KVM)|RAID |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 (2 x 1 Гбіт/с + 1 x Mgmt) |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4/4 (слоти ОЗП) |
| Количество свободных PCI-Express слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen5)|1 x PCI-E x4 (Gen4) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 5 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 4 (для ОЗП) |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 1 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | MC13-LE0 |
| Сетевой адаптер | 2 x Intel I210A (1 Гбіт/с) + 1 x Mgmt LAN |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 8 (2 x 4 ) |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2500 (1 x 500 M.2 NVMe + 2 x 1000 SATA) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-3600 |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | немає |
| Пам'ять | 128GB DDR5-3600 |
| Потужність БП, Вт | 650 |
| Процессор | AMD Ryzen 7 7700X |
| Разъемы | 1 x PCI-E x16 (Gen5), 1 x PCI-E x4 (Gen4) |
| Розміри, см | 46.7 x 18.5 x 44.5 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоты для дисков | 6 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-3600 |
| Тип дискових систем | HDD|M.2 NVMe SSD|SSD |
| Тип слотів | DIMM |
| Тип шасси | Tower |
| Форм-фактор | Tower |
| Характеристики оперативної пам'яті | 3600 |
| Частота, ГГц | 4.5-5.4 |
| Чипсет | AMD B650E |
Информация для заказа
- Цена: 236 449 ₴



