-2%

Сервер ARTLINE Business Senet (Senet v01)
225 499 ₴
221 729 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54396252
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7 |
| Додаткові характеристики | бездискова система для 40 ПК одночасно|додаткова високошвидкісна мережева карта 10Gb SFP+|легке оновлення ігор та зручне адміністрування всього софту для комп'ютених клубів|швидкісні U.2 NVME накопичувачі |
| Питание | 750W 80+ Gold |
| Внешние порты | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 port (Type-C), 2 x USB 2.0 ports (Type-A), 2 x Wi-Fi 7 connectors, 3 x USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A), 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A), 5 x Audio jacks |
| Комплектация | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контроллер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ARTLINE ROCK |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 1 x 2.5Gbit|2х10Gbit |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 slots, maximum up to 256GB DDR5 |
| Количество свободных PCI-Express слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen4 max x4 Link)|1 x PCI-E x16 (Gen5)|2 x PCI-E x1 (Gen4) |
| Количество ядер | 6 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 256GB DDR5 |
| Материнська плата | TUF GAMING B850-PLUS WIFI |
| Сетевой адаптер | Intel X710-DA2 retail bulk (X710DA2BLK) |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 3.84TB U.2 NVMe |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 64GB |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 500, 2TB NVMe Gen4, 500GB M.2 NVMe SSD |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 64GB DDR5-6000 |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність БП, Вт | 750W |
| Процессор | AMD 6-core Ryzen 5 7600X 4.7-5.3GHz |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоты для дисков | 4 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-6000 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | NVMe |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen |
| Форм-фактор | Custom Workstation |
| Частота, ГГц | 4.7-5.3GHz |
| Чипсет | AMD B850 |
Информация для заказа
- Цена: 221 729 ₴

