-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v21Win)
599 299 ₴
589 249 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54395732
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Интерфейс подключения | M.2, U.2 |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3-х днів|компактний форм-фактор 1U|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Питание | 500 Вт, 80+ Gold |
| Жесткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD, 4 x 3.84 ТБ U.2 NVMe |
| Внешние порты | 1 x USB 10 Гбіт/с Type-A, 1 x USB 10 Гбіт/с Type-C (ALT mode), 2 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 5 Гбіт/с, 2 x VGA |
| Керування дисками | RAID 0, 1, 5, 10 |
| Комплектация | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контроллер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 4 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Сетевой адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 4 x 3.84 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 480 + 4 x 3.84 ТБ |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ (DDR5-5200 ECC) |
| Операционная система | Windows Server 2025 Standard |
| Оптичний привод | відсутній |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процессор | AMD 16-Core EPYC 4585PX (4.3-5.7 ГГц) |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2025 Standard |
| Разъемы | 1 x USB 10 Гбіт/с Type-A, 1 x USB 10 Гбіт/с Type-C (ALT mode), 2 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 5 Гбіт/с, 2 x VGA |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоты для дисков | 2 x U.2 NVMe |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процессора | AMD EPYC |
| Тип шасси | 1U для монтажу у стійку |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 ECC |
| Частота, ГГц | 4.3-5.7 |
| Чипсет | AMD B650 |
Информация для заказа
- Цена: 589 249 ₴


