-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v20)
514 499 ₴
505 839 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54395702
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVME M.2, NVME U2/U3 |
| Интерфейс подключения | M.2, U.2 |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантія 38 місяців|контролер віддаленого доступу (IP-KVM) |
| Питание | 500W 80+ Gold |
| Внешние порты | 1 x VGA, 2 x USB 3.0 |
| Комплектация | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контроллер | вбудований |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 slots, maximum up to 128GB DDR5 ECC UDIMM |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 |
| Сетевой адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с + 1 x IPMI |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 4x3.84TB U.2 NVMe |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 4 x 3.84 ТБ (U.2), 480 (M.2 NVMe) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128GB DDR5-5200 ECC |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Потужність БП, Вт | 500W 80+ Gold |
| Процессор | AMD 8-Core EPYC 4345P 3.8-5.5GHz |
| Підтримувані ОС | без ОС |
| Разъемы | 1xVGA, 2 x USB 3.0 |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоты для дисков | 4*U.2 NVME |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD M.2|SSD U.2 |
| Тип оперативной памяти | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процессора | AMD EPYC |
| Тип шасси | 1U |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | 5200 |
| Частота, ГГц | 3.8-5.5 |
| Чипсет | AMD B650 |
Информация для заказа
- Цена: 505 839 ₴


