-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v17)
631 399 ₴
620 789 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54395642
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Web-сервер | IP-KVM (модуль дистанційного керування) |
| Интерфейс | M.2 (NVMe), U.2 (NVMe) |
| Интерфейс подключения | M.2 (NVMe), U.2 NVMe |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3 днів|компактний форм-фактор 1U|контролер віддаленого доступу (IP-KVM) |
| Питание | 500W 80+ Gold |
| Жесткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD (Enterprise), 2 x 7.68 ТБ U.2 NVMe SSD |
| Внешние порты | 1 x VGA, 2 x USB 3.0 |
| Комплектация | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контроллер | вбудований |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 / 4 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 |
| Сетевой адаптер | 1 x 25Gbe Intel E810-2SFP28|інтегрований 2x2.5Gbit/s |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2 x 7.68 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2 x 7680, 480 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ (DDR5-5200 ECC) |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 500W 80+ Gold |
| Процессор | AMD EPYC 4585PX (16 ядер, 4.3-5.7 ГГц) |
| Разъемы | 1xVGA, 2 x USB 3.0 |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоты для дисков | 2 x U.2 NVMe|M.2 NVME SSD |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | NVMe |
| Тип оперативной памяти | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процессора | AMD EPYC |
| Тип шасси | сервер |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | 4 слоти, максимум до 128 ГБ DDR5-5200 ECC UDIMM |
| Частота, ГГц | 4.3-5.7 |
| Чипсет | AMD B650 |
Информация для заказа
- Цена: 620 789 ₴


