-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v14Win)
478 299 ₴
470 319 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54395592
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 (NVMe), U.2 (NVMe) |
| Интерфейс подключения | M.2 (NVMe), U.2 |
| Інші мережі та протоколи | 25Gbe Intel E810-2SFP28 |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3-х днів|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Питание | 500W 80+ Gold |
| Жесткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD, 2x 3.84 ТБ U.2 NVMe SSD |
| Внешние порты | 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-A (10Gbps), 1 x USB Type-C (10Gbps) with ALT Mode, 1 x VGA, 2 x USB 3.0 |
| Комплектация | сервер, технічний паспорт, кабель живлення |
| Контроллер | IPMI 2.0 (KVM)|вбудований RAID (підтримка рівнів 0, 1, 10) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | встановлено 128 ГБ / Максимально 128 ГБ (4 слоти) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 4 |
| Количество ядер | 12 |
| Кількість ядер одного процесора | 12 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Сетевой адаптер | 25GbE Intel E810-2SFP28|інтегрований 2x2.5Gbit |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2 x 3.84 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480 (M.2 NVMe), 2x3840 (U.2 NVMe) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ |
| Операционная система | Windows Server 2025 Standard |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 128 ГБ (DDR5-5200 ECC) |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процессор | дванадцятиядерний AMD Ryzen 9 9900X (4.4 - 5.6 ГГц) |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2025 Standard |
| Разъемы | 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-A (10Gbps), 1 x USB Type-C (10Gbps), 1xVGA, 2 x USB 3.0 |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | M.2 NVMe SSD|U.2 NVMe |
| Тип оперативной памяти | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 |
| Тип шасси | сервер |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | 4 слоти, максимум до 128 ГБ |
| Частота, ГГц | 4.4-5.6 |
| Чипсет | AMD B650 |
Информация для заказа
- Цена: 470 319 ₴


