-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v01)
230 299 ₴
226 399 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54395322
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 (NVMe), U.2 NVMe |
| Інші мережі та протоколи | IP-KVM (модуль дистанційного керування) |
| Вес (кг) | 13 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Питание | 80+ Gold |
| Жесткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD (Enterprise), 2 x 960 ГБ U.2 NVMe SSD |
| Внешние порты | 1 x VGA (D-Sub), 2 x USB 3.0 (Type-A) |
| Керування дисками | підтримка Raid 0, 1, 10 |
| Комплектация | сервер, технічний паспорт, кабель живлення |
| Контроллер | IPMI 2.0 (KVM)|вбудований у чіпсет (з підтримкою RAID) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 64/128 ГБ |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 4 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Сетевой адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с (RJ-45) |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x960GB U.2 NVMe |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 64 |
| Обсяг SSD, ГБ | 480 + 2 x 960 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 64 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 64 ГБ DDR5-5200 |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процессор | восьмиядерний AMD Ryzen 7 9700X (3.8 - 5.5 ГГц) |
| Разъемы | 1 x VGA (D-Sub), 2 x USB 3.0 (Type-A), 3 x RJ-45 (2 x 2.5GbE, 1 x IPMI) |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип дискових систем | M.2 NVMe SSD|U.2 NVMe |
| Тип оперативной памяти | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Тип шасси | 1U для монтажу у стійку |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Частота, ГГц | 3.8-5.5 |
| Чипсет | AMD B650 |
Информация для заказа
- Цена: 226 399 ₴


