-2%

Сервер ARTLINE Business R33 (R33v02)
161 099 ₴
158 409 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54394132
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | M.2, SATA |
| Інші мережі та протоколи | LAN 10/100/1000 Мбіт/с (Gigabit Ethernet) |
| Вес (кг) | 16 |
| Питание | 1+1 Redundant 650W |
| Жесткий диск | 2 x 2 ТБ HDD, 2x 500 ГБ SSD |
| Внешние порты | 1 x COM, 1 x D-Sub (VGA), 1 x Mgmt LAN RJ-45, 1 x кнопка ID з LED, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A), 2x 1 GbE RJ-45 |
| Керування дисками | гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap) |
| Комплектация | гарантійний талон, кабель живлення, сервер, техпаспорт, інструкція |
| Контроллер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | SUPERMICRO 2U 8x3.5 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2 + 1 (Mgmt) |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 2 (1+1 Redundant) |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 слоти (до 128 ГБ) |
| Количество свободных PCI-Express слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 4 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | MC13-LE0 |
| Сетевой адаптер | 2xIntel I210A + 1xMgmt LAN |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 64 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2x 500 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 64 ГБ DDR5-5200 |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 64 ГБ DDR5-5200 |
| Потужність БП, Вт | 650 |
| Процессор | восьмиядерний AMD Ryzen 7 7700X (4.5 - 5.4 ГГц) |
| Разъемы | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Розміри, см | 8.8 x 43.7 x 64.7 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоты для дисков | 8 x 3.5" (Hot Swap) |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | HDD + SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 non-ECC |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Тип шасси | монтований у стійку |
| Форм-фактор | 2U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 |
| Частота, ГГц | 4.5-5.4 |
| Чипсет | AMD B650E |
Информация для заказа
- Цена: 158 409 ₴





