-2%

Сервер ARTLINE Business R26 (R26v24)
378 099 ₴
371 729 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 54394112
+380 (95) 402-23-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVMe, SATA |
| Интерфейс подключения | M.2 |
| Інші мережі та протоколи | 2х10Gbit, 2х1Gbit |
| Вес (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантійний період 38 місяців, строк ремонту в СЦ не більше 3-х|гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap)|додаткова високошвидкісна мережева карта 10Gb SFP+|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM)|чіпсет: AMD B650E |
| Питание | 500W |
| Жесткий диск | 2TB Enterprise M.2 NVMe SSD, 4x1TB Enterprise SSD |
| Внешние порты | 1 x COM порт, 1 x D-Sub, 1x ID button with LED, 1x RJ-45 Mgmt LAN, 2 x 10 GbE RJ-45 LAN, 2 x USB 3.0, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A) |
| Керування дисками | гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap) |
| Комплектация | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контроллер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | QUBE T16510 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Количество свободных PCI-Express слотов | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 6 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Количество слотов | 4 |
| Количество ядер | 16 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | MC13-LE1 |
| Сетевой адаптер | 2xIntel X710 + 1xMgmt LAN |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 192 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 2000, 4x 1000 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 192GB DDR5-6000 |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 192GB DDR5-6000 |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процессор | AMD 16-core Ryzen 9 7950X 4.5-5.7GHz |
| Разъемы | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Розміри, см | 44 x 437.5 x 650 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоты для дисков | 10 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-6000 |
| Тип дискових систем | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 9 |
| Тип слотів | PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Тип шасси | монтований у стійку |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Частота, ГГц | 4.5-5.7 |
| Чипсет | AMD B650E |
Информация для заказа
- Цена: 371 729 ₴

