
Плойка Grunhelm GHS-733D
779 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59328772
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.32 кг |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | петля для підвішування |
| Максимальна температура, °С | 220 |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Функціональні особливості | індикація нагріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴

