Плойка Gemei GM-2957W White
359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58740022
Плойка Gemei GM-2957W WhiteВ наявності
359 ₴
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Діаметр щипців | 40 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | горизонтальних локонів |
| Максимальна температура, °С | 210 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Функціональні особливості | швидкий нагрів, індикація нагріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴

