-2%

Плойка Magio MG-704
449 ₴
439 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58739962
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | спіральних (вертикальних) локонів |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|петля для підвішування |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Функціональні особливості | відсутні, індикація нагріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴





