
Машинка для стрижки BaByliss PRO FX829E
7 179 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53303332
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 19 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Матеріал лез | Титан |
| Ширина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 0.5 - 19 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 179 ₴







