
Машинка для стрижки Grunhelm GHC920 Black
589 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 55714092
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 40 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.415 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-12 |
| Комплектація | 4 знімні насадки для стрижки, гребінець, олія для змащування лез, щіточка для очищення насадок |
| Особливості | петля для підвішування |
| Потужність, Вт | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴

