-3%

Сушарка для овочів та фруктів Philco PHFD 5080 Black Silver
4 899 ₴
4 739 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54973952
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість секцій | 8 |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | терморегулятор |
| Продукти для сушіння | гриби|зелень|квіти|м'ясо|овочі|риба|фрукти|хліб |
| Розміри, мм | 32 x 25 x 27 см |
| Система сушіння | конвективна |
| Сфера використання | Професійні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 739 ₴






