
Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Boost Black
749 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53052712
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Матеріал лез | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кабель, олія, машинка для стриження, накидка, ножиці, щіточка для очищення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | вібраційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







