
Пилосос Gorenje VCEB01GAWWF Red White
6 259 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51203562
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 92 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Захист від перегріву, Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 259 ₴

