-16%

Машинка для стрижки Philips Hairclipper Series 3000 HC3510/15 Dark Gray
1 549 ₴
1 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51196662
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Матеріал лез | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 1.23 |
| Діапазон встановлення довжини ножов блоку, мм | 0.5-1 |
| Особливості | вологе очищення, леза з самозаточуванням |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴





