Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву, Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 410 x 265 x 240 |
| Додатково | матеріал трубки: сталь |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 709 ₴





