
Пилосос Deerma Vacuum Cleaner (Wet and Dry) TJ200
4 279 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53700432
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 255 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.07 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | циклонна система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴







