
Пилосос Electrolux PC91-ALRG Black White
12 309 ₴
- В наявності
- Код: 53568552
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 283 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.75 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 9 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 309 ₴







