
Пилосос Thomas SKY XT AQUA-BOX Blue
13 859 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52291792
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність всмоктування | 360 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 81 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 859 ₴



