-23%

Машинка для стрижки Remington PG6045 Blue
2 849 ₴
2 189 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52273912
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 13 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | бритва, гарантійний талон, Насадки |
| Особливості | вологе очищення, леза з самозаточуванням, підставка для заряджання, Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки|телескопічні насадки |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | роторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴






