-18%

Пилосос Samsung VC07M25H0WB Blue
4 499 ₴
3 709 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52153972
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 9.2 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Радіус дії | 6 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 709 ₴



