
Пилосос Zelmer ZVC031P
4 589 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51290962
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка для паркету |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, телескопічна трубка, шланг, інструкція з експлуатації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 589 ₴







