-31%

Машинка для стрижки Rowenta TN8934E0 White
2 199 ₴
1 519 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5736592
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 7 |
| Кількість установок довжини | 7 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон встановлення довжини ножов блоку, мм | 1 |
| Комплектація | 6 насадок, гарантійний талон, машинка для стриження |
| Особливості | вологе очищення, леза з самозаточуванням, Індикатор рівня заряду |
| Розміри, см | 4 х 4.2 х 15.8 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴



