-5%

Плойка Babyliss C319E Black Pink
1 099 ₴
1 039 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5606562
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | горизонтальних локонів, спіральних (вертикальних) локонів |
| Комплектація | документація |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур |
| Максимальна температура, °С | 180 |
| Мінімальна температура, °С | 110 |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴



