-15%

Плойка Rowenta Curling Tong CF321LF0 Black
1 199 ₴
1 019 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57089992
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 43 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | природної хвилі, спіральних (вертикальних) локонів |
| Комплектація | гарантійний талон, плойка, інструкція |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | бірюза|кераміка |
| Розміри, см | 34 x 2.5 x 4.5|35 x 5.2 x 15 |
| Функціональні особливості | автовимикання, індикація нагріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019 ₴







