
Пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum H15 Mix Black
31 139 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52704622
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 75 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.78 л |
| Особливості | Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 5000 |
| Комплектація | зарядна база, Насадки, пилосос, пляшка з миючим засобом, трубка, фільтр, щіточка для очищення |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Сила всмоктування, кПа | 23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 139 ₴







