
Плойка Babyliss C1700E
4 899 ₴
4 889 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51916132
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 12 сек |
| Діаметр щипців | 30 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для створення | спіральних (вертикальних) локонів |
| Додаткові властивості | технологія Anti-Frizz: подвійна іонна система , що поєднує позитивні та негативні іони для прибиран |
| Збереження налаштувань | Немає |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур |
| Максимальна температура, °С | 230 |
| Мінімальна температура, °С | 190 |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Функціональні особливості | автовимикання, автоматичне обертання, затиск локону, індикація нагріву, іонізаця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889 ₴






