
Пилосос Dreame R20 Aqua (VTV21A)
16 439 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51493722
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.76 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | комбінована насадка, міні-турбощітка, пилосос, підставка для заряджання і очищення, турбощітка для вологого прибирання, турбощітка з м'яким роликом, щілинна насадка |
| Режими роботи | стандартний режим, турборежим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 439 ₴







