
Пилосос Astor ZW-17059 Dark Gray
3 979 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51830942
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 360 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 979 ₴


