
Машинка для стрижки Sencor SHP 7201SL Black
1 489 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52807672
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 7 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Матеріал лез | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки|телескопічні насадки |
| Тип керування | кнопковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴





