-13%

Пилосос Edler ED-1808RB
1 799 ₴
1 569 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5593852
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴





