
Багатофункціональний пристрій Canon iR2224 II (7080C001)
32 019 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54490992
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Лоток прийому | 250 стор. |
| Потужність | 1347 Вт |
| Операційна система | Mac OS |
| Особливості | Автоматичний двосторонній друк, Портативний |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 24 ст./хв |
| Стан | Новий |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Формат паперу | А3, А4, А5 |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід першої чорно-білої сторінки, сек | 7.4 |
| Дисплей | 3.5" монохромний сенсорний |
| Діагональ дисплея, " | 3.5 |
| Екран | 3.5" монохромний сенсорний |
| Комплектація | бфп, документація, кабель живлення, тонер-картридж |
| Кількість картриджів | 1 |
| Кількість копій за цикл | 999 |
| Лоток подавання | 350 лист. |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 x 1200 |
| Максимальний обсяг друку, стор./міс | 50000 |
| Ресурс чорного картриджа, стор. | 10200 |
| Роздільна здатність сканера, dpi | 600 x 600 |
| Розмір, мм | 760 x 730 x 750 |
| Сумісні картриджі | Canon C-EXV 42 |
| Тип датчика | CIS |
| Тип витратного матеріалу | C-EXV 42 |
| Функції БФП | пам'ять 1.5 ГБ RAM, процесор 1.2 ГГц |
| Швидкість друку, стор./хв | до 12|до 24 |
| Швидкість чорно-білого копіювання, стор./хв | 24 |
| Щільність паперу, г/кв.м | багатоцільовий лоток: 60-157|касета: 64-90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 019 ₴




