
Медіаплеєр AGN Media Box Base 2/16GB Black (AGNBASE216)
1 139 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 53864202
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.16 кг |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, DLNA, Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Стан | Новий |
| Тип | Смарт приставка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Android/Windows |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний процесор | ARM Mali-450 |
| Засоби керування | з голосовим управлінням|пульт ДК|підтримка клавіатури та миші |
| Комплектація | медіаплеєр, пульт дистанційного керування |
| Обладнання | HDR10+ |
| Процесор | Amlogic S905L3 |
| Підтримка інтернет-сервісів | Flixster, Hulu, Netflix, Youtube |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴







