
HDD диск WD Red Plus Internal NAS (WD40EFZZ) 4 TB
10 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54423592
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 180 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 180 |
| Лінійка | Red Plus |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 1000000/600000 |
| Особливості | 3d active balance plus, rv sensors, апаратна установка черговості команд (NCQ), з технологією nasware |
| Робоча температура | 0°C до 65°C |
| Розмір, мм | 146.99 x 101.6 x 26.11 |
| Рівень шуму в режимі очікування, дБ | 24 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 0.3 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 2.9 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 4.5 |
| Стартовий струм, А | 1.75 |
| Стійкість до ударів | при зберіганні до 250g/2ms|при роботі до 70g/2ms |
| Температура зберігання | –40° - 70°C |
| Технологія запису | CMR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 799 ₴


