-2%

Сервер ARTLINE Business T34 (T34v37)
207 899 ₴
204 439 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54396652
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 (NVMe), SATA |
| Інтерфейс підключення | M.2, SATA |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Харчування | 650W 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 2x500GB SSD Samsung |
| Зовнішні порти | 1 x COM port, 1 x D-Sub, 1 x RJ-45 Mgmt LAN port (задні), 1x ID button with LED, 1xUSB3.0 + 1xUSB Type-C + 2xUSB2.0 + Audio (передні), 2 x 1 GbE RJ-45 LAN ports, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A) |
| Керування дисками | підтримка Raid 0, 1, 10 |
| Комплектація | сервер, технічний паспорт, кабель живлення |
| Контролер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 / 4 |
| Кількість вільних PCI-Express слотів | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link)|1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Материнська плата | MC13-LE0 |
| Мережевий адаптер | 2xIntel I210A + 1xMgmt LAN |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 500 M.2 NVMe SSD, 2 x 500 SATA SSD |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-3600 |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 128 ГБ DDR5-3600 |
| Потужність БП, Вт | 650 80+ Gold |
| Процесор | AMD 8-core Ryzen 7 7700X |
| Роз'єми | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Розміри, см | 46.7 x 18.5 x 44.5 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоти для дисків | 6 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-3600 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD + SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип слотів | DIMM |
| Тип шасі | Tower |
| Форм-фактор | Tower |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-3600 |
| Частота, ГГц | 4.5-5.4 |
| Чипсет | AMD B650E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 439 ₴




