-2%

Сервер ARTLINE Business T34 (T34v35)
240 499 ₴
236 449 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54396632
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, SATA |
| Інтерфейс підключення | M.2, SATA |
| Вага (кг) | 12 |
| Харчування | 650W 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 2 x 1 ТБ SSD Samsung, 2 x 4 ТБ HDD RE |
| Зовнішні порти | задні: 1 x кнопка ID з LED, 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x D-Sub (VGA), 1 x COM, 2 x RJ-45 (1 Гбіт/с), 1 x R, фронтальні: 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 2.0, Аудіороз'єми |
| Керування дисками | контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Комплектація | гарантійний талон, кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контролер | IPMI 2.0 (KVM)|RAID |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 (2 x 1 Гбіт/с + 1 x Mgmt) |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4/4 (слоти ОЗП) |
| Кількість вільних PCI-Express слотів | 1 x PCI-E x16 (Gen5)|1 x PCI-E x4 (Gen4) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 5 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість слотів | 4 (для ОЗП) |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 1 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | MC13-LE0 |
| Мережевий адаптер | 2 x Intel I210A (1 Гбіт/с) + 1 x Mgmt LAN |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 8 (2 x 4 ) |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2500 (1 x 500 M.2 NVMe + 2 x 1000 SATA) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-3600 |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | немає |
| Пам'ять | 128 GB DDR5-3600 |
| Потужність БП, Вт | 650 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7700X |
| Роз'єми | 1 x PCI-E x16 (Gen5), 1 x PCI-E x4 (Gen4) |
| Розміри, см | 46.7 x 18.5 x 44.5 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоти для дисків | 6 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-3600 |
| Тип дискових систем | HDD|M.2 NVMe SSD|SSD |
| Тип слотів | DIMM |
| Тип шасі | Tower |
| Форм-фактор | Tower |
| Характеристики оперативної пам'яті | 3600 |
| Частота, ГГц | 4.5-5.4 |
| Чипсет | AMD B650E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 449 ₴



