-2%

Сервер ARTLINE Business Senet (Senet v02)
249 499 ₴
245 329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54396262
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, NVMe Gen4, U.2 NVMe |
| Вага (кг) | 7 |
| Додаткові характеристики | бездискова система для 40 ПК одночасно|додаткова високошвидкісна мережева карта 10Gb SFP+|легке оновлення ігор та зручне адміністрування всього софту для комп'ютених клубів|швидкісні U.2 NVME накопичувачі |
| Харчування | 750W 80+ Gold |
| Зовнішні порти | 1 x COM, 1 x D-Sub, 1 x Dedicated LAN (IPMI), 1 x HDMI, 1 x UID Button/UID LED, 2 x RJ45 (1GbE), 2 х USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A) |
| Комплектація | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ARTLINE ROCK |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2 |
| Кількість вільних PCI-Express слотів | 3 |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 (до 128 ГБ) |
| Мережевий адаптер | Intel X710-DA2 retail bulk (X710DA2BLK) |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 500 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128GB DDR4-3200 ECC |
| Операційна система | без ОС |
| Пам'ять | 128GB DDR4-3200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 750 |
| Процесор | AMD 8-core Ryzen 7 5800X 3.8-4.7GHz |
| Роз'єми | 1 x COM, 1 x D-Sub, 1 x Dedicated LAN (IPMI), 1 x HDMI, 1 x PCIe 4.0 x1, 1 x PCIe 4.0 x8, 1 x UID Button/UID LED, 1 х PCIe 4.0 x16, 2 x RJ45 (1GbE), 2 х USB 3.2 Gen 2 ports (Type-A) |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Стан товару | Новий |
| Тип дискових систем | M.2 NVMe SSD|NVMe Gen4|U.2 NVMe |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 ECC |
| Тип процесора | AMD Ryzen |
| Тип слотів | PCIe 4.0 x1|PCIe 4.0 x16|PCIe 4.0 x8 |
| Форм-фактор | Custom Workstation |
| Чипсет | AMD X570 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 329 ₴

