-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v21)
540 399 ₴
531 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395722
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Інтерфейс підключення | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний період 38 місяців|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Харчування | 500W 80+ Gold (1/1) |
| Жорсткий диск | 1 x 480 ГБ Enterprise M.2 NVMe SSD, 4x3.84TB U.2 NVMe |
| Зовнішні порти | 2 x USB 3.0, 1 x VGA |
| Керування дисками | RAID 0, 1, 5, 10 |
| Комплектація | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контролер | IPMI 2.0 (KVM)|вбудований у чіпсет (з підтримкою RAID) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 слоти (до 128 ГБ) |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Мережевий адаптер | інтегрований 2x2.5GbE |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 4x3.84TB |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480 M.2 NVMe, 4 x 3.84 ТБ U.2 NVMe |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 500W 80+ Gold |
| Процесор | AMD EPYC 4585PX (16 ядер, 4.3-5.7 ГГц) |
| Підтримувані ОС | без ОС |
| Роз'єми | 1 x VGA (D-Sub), 2 x USB 3.0 (Type-A) |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-5200 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD EPYC |
| Тип шасі | 1U для монтажу у стійку |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | 4 слоти, максимум до 128 ГБ DDR5-5200 ECC UDIMM |
| Частота, ГГц | 4.3-5.7 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 299 ₴


