-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v16Win)
500 399 ₴
492 049 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395632
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Інтерфейс підключення | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Інші мережі та протоколи | IPMI 2.0 (KVM) |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3-х днів |
| Харчування | 500W 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD, 2x 3.84 ТБ U.2 NVMe SSD |
| Зовнішні порти | 1 x VGA, 2 x USB 3.0 |
| Керування дисками | контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Комплектація | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контролер | вбудований |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 slots, maximum up to 128GB DDR5 ECC UDIMM |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 |
| Мережевий адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с|25 Гбіт/с Intel E810-2SFP28 |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2 x 3.84 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 2x 3840, 480 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операційна система | Windows Server 2025 Standard |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 128GB DDR5-5200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процесор | AMD 16-Core EPYC 4585PX (4.3-5.7 ГГц) |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2025 Standard |
| Роз'єми | 1 x VGA (D-Sub), 2 x USB 3.0 (Type-A) |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоти для дисків | 2 x U.2 NVMe |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5-5200 ECC |
| Тип процесора | AMD EPYC |
| Тип слотів | DDR5 UDIMM |
| Тип шасі | сервер |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 ECC |
| Частота, ГГц | 4.3-5.7 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 049 ₴


