-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v13)
385 399 ₴
378 969 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395562
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Інтерфейс підключення | M.2 (NVMe), U.2 |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3-х днів|компактний форм-фактор 1U|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM)|надшвидкий SSD NVME |
| Харчування | 500 Вт, 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD, 2 x 1.92 ТБ U.2 NVMe SSD |
| Зовнішні порти | 2 x USB 3.0 + 1 x VGA |
| Керування дисками | вбудований у чіпсет |
| Комплектація | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контролер | IPMI 2.0 (KVM)|вбудований SATA RAID |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | встановлено 128 ГБ/ Максимально 128 ГБ (4 слоти) |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Мережевий адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с|Intel E810-2SFP28 25 Гбіт/с |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x1.92TB |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480, 2 x 1920 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | немає |
| Пам'ять | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процесор | восьмиядерний AMD Ryzen 7 9700X (3.8 - 5.5 ГГц) |
| Підтримувані ОС | немає |
| Роз'єми | 1 x USB-A 10Gbps, 1 x USB-C 10Gbps (з ALT mode), 2 x USB 2.0, 2 x USB-A 5Gbps, 2 x VGA (D-Sub) |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | NVMe |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип слотів | UDIMM |
| Тип шасі | сервер |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Частота, ГГц | 3.8-5.5 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 969 ₴






