-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v10Win)
353 099 ₴
347 189 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395512
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-сервер | ERP, SQL, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт до 3-х днів|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM) |
| Харчування | 500 Вт, 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 1x480 SSD + 2x1920 SSD ГБ NVME M.2, NVME U2/U3 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 3.0 + 1 x VGA |
| Комплектація | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контролер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 (2 x 2.5 Гбіт/с + 1 x IPMI) |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 64/128 ГБ |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 (до 128 ГБ) |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Максимальний обсяг, ГБ | 128 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Мережевий адаптер | інтегрований, 2 x 2.5 Гбіт/с |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x1.92TB |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 64 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480 NVMe, 2 x 1.92 ТБ U.2 NVMe |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 64 ГБ |
| Операційна система | Windows Server 2025 Standard |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 64 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 500 |
| Процесор | AMD EPYC 4585PX (16 ядер, 4.3-5.7 ГГц) |
| Роз'єми | 1 x D-Sub (VGA), 1 x USB 10Gbps Type-A, 1 x USB Type-C 10Gbps з підтримкою ALT mode, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 (Type-A), 2 x USB 5Gb/s |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоти для дисків | 2xSlimSAS SFF-8654 4i to SFF-8639 U.2 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | SSD + SSD |
| Тип дискових систем | NVMe |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD EPYC |
| Тип шасі | 1U для монтажу у стійку |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 |
| Частота, ГГц | 4.3-5.7 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 189 ₴







