-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v09Win)
484 299 ₴
476 159 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395492
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe, U.2 NVMe |
| Інтерфейс підключення | M.2, U.2 |
| Інші мережі та протоколи | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний період 38 місяців|компактний форм-фактор 1U|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM)|інтегрована відеокарта |
| Харчування | 500 Вт, 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 1 x 480 ГБ Enterprise M.2 NVMe SSD, 2x3.84TB U.2 NVMe |
| Зовнішні порти | 1 x VGA, 2 x USB 3.0 |
| Комплектація | кабель живлення, сервер, техпаспорт |
| Контролер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів БЖ, шт | 2 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Максимальна кількість слотів ЦП, шт | 1 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Мережевий адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x3.84TB |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480 (M.2 NVMe), 2 x 3.84 ТБ (U.2 NVMe) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операційна система | Windows Server 2025 Standard |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Потужність БП, Вт | 500W 80+ Gold |
| Процесор | AMD EPYC 4545P (16 ядер, 3.0-5.4 ГГц) |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2025 Standard |
| Роз'єми | 1 x USB Type-A 10Gbps, 1 x USB Type-C 10Gbps з підтримкою ALT mode, 1 x VGA (D-Sub), 1 x VGA (передня панель), 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 (передня панель), 2 x USB 5Gb/s |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоти для дисків | 2xU.2 NVME 3,84 TB |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | NVMe |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD EPYC |
| Тип шасі | сервер |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Характеристики оперативної пам'яті | 4 слоти, максимум до 128 ГБ |
| Частота, ГГц | 3.0-5.4 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 159 ₴






