-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v08)
288 999 ₴
284 109 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395462
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-сервер | ERP, SQL, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Інтерфейс | M.2 (NVMe), SATA, U.2 NVMe |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium|гарантійний період 38 місяців|компактний форм-фактор 1U|потужність нової архітектури|термін ремонту в СЦ не більше 3-х днів|чудова енергоефективність |
| Харчування | 500W 80+ Gold (1/1) |
| Жорсткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD + 2 x 1.92 ТБ U.2 NVMe SSD |
| Зовнішні порти | 1 x VGA, 2 x USB 3.0 |
| Керування дисками | RAID 0, 1, 5, 10 |
| Комплектація | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер | вбудований у чіпсет |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 слоти (до 128 ГБ) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 (до 128 ГБ) |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Мережевий адаптер | 2 x 2.5 Гбіт/с |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2x1.92TB |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 64 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480 (M.2 NVMe), 2 x 1920 (U.2 NVMe) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 64 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | 64 ГБ DDR5-5200 UDIMM |
| Потужність БП, Вт | 500W 80+ Gold |
| Процесор | AMD 16-core Ryzen 9 7950X3D |
| Підтримувані ОС | немає |
| Роз'єми | 1xVGA, 2 x USB 3.0 |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоти для дисків | 1 x M.2 (NVMe)|2 x U.2 (NVMe) |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD + SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD EPYC |
| Тип шасі | монтований у стійку |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Частота, ГГц | 3.0-5.4 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 109 ₴

