-2%

Сервер ARTLINE Business R54 (R54v06)
375 199 ₴
368 919 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54395422
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-сервер | ERP, SQL, Вебхостинг, Відеонагляд |
| Інтерфейс | M.2 (NVMe), SATA, U.2 NVMe |
| Інтерфейс підключення | M.2 (NVMe), SATA, U.2 |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium|гарантійний період 38 місяців|компактний форм-фактор 1U|контролер віддаленого доступу IPMI 2.0 (KVM)|термін ремонту в СЦ не більше 3-х днів|чудова енергоефективність|швидкісні U.2 NVME накопичувачі |
| Харчування | 500 Вт, 80+ Gold |
| Жорсткий диск | 1 x 480 ГБ M.2 NVMe SSD, 2 x 1.92 ТБ U.2 NVMe SSD |
| Зовнішні порти | 2 x USB 3.0 + 1 x VGA |
| Керування дисками | RAID 0, 1, 5, 10 |
| Комплектація | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер | IPMI 2.0 (KVM) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | ASUS PRO ER100A B6 |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 3 (2 x 2.5GbE + 1 x 1GbE Mgmt) |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 слоти (до 128 ГБ) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 3 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер одного процесора | 8 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Материнська плата | ASUS PRO ER100A B6 (B650) |
| Мережевий адаптер | інтегрований 2x2.5GbE |
| Об'єм жорсткого диска, ТБ | 2 x 1.92 |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 480 (M.2 NVMe), 2 x 1920 (U.2 NVMe) |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128 ГБ DDR5-5200 ECC |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | відсутній |
| Потужність БП, Вт | 500W 80+ Gold |
| Процесор | 8-ядерний AMD EPYC 4345P |
| Роз'єми | 1xVGA, 2 x USB 3.0 |
| Розміри, см | 4.4 x 43.9 x 40.9 |
| Уровни RAID | 0/1/5/10 |
| Слоти для дисків | 2xSlimSAS SFF-8654 4i to SFF-8639 U.2 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 ECC |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | SSD + SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD EPYC |
| Тип шасі | сервер |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Частота, ГГц | 3.8-5.5 |
| Чипсет | AMD B650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 919 ₴


