
Неттоп GMKtec G3S 8/256GB Black
14 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54295732
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, HDMI, Wi-Fi, USB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | M.2|M.2 NVMe |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Додатково | VESA кріплення, підтримка подвійного дисплею |
| Максимальна частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1x 1000M |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 1 |
| Потужність блока живлення | 36 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Серія відеокарти | Intel Graphics UHD |
| Тип процесора | Intel N95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 079 ₴

